Výroba produktov z kože

Výroba na mieru

Výrobky ktoré vyrába naša spoločnosť VegaLM, sú výhradne z luxusných materiálov – používa sa  pravá koža, talianske kovanie a podšívkové materiály. Základným materiálom sú prírodné triesločinené úsne od renomovaných výrobcov z Toskánskej oblasti v Taliansku. Výroba kožených produktov spoločnosti Vega sa nachádza v meste Liptovský Mikuláš. Disponujeme vlastným vývojovým pracoviskom.

 

Výroba koženej galantérie:

Naša spoločnosť VegaLM realizuje aj výrobu na zákazku podľa potreby a špecifikácie zákazníka. Pre zákazkovú výrobu, keďže ide o kompletné vypracovanie modelárskej, technickej a technologickej dokumentácie platia nasledovné pravidla:

 • Materiál používané zásadne len prírodne usne trieslo-činené, rep. Chromo-činené
 • Nový dizajn realizujeme s podmienkou výroby
 • 5 ks aktoviek, kabeliek, spisoviek, diárov, resp. Etuji (viacúčelových puzdier)
 • 10 ks drobnej koženej galantérie
 • Raznicu firemného loga zaplatí zákazník vopred

Zákazkovú výrobu kožených výrobkov na mieru. Chceli by ste mať skutočne unikátny kožený výrobok, ktorý neponúka žiadna iná spoločnosť? Vytvoríme ho pre Vás! 

Výroba kožených produktov:

VegaLM je pravá slovenská dielňa na výrobu koženej galantérie. Je to miesto, kde ožíva to najčistejšie remeslo. Miesto, kde sa aj dnes do bodky dodržiavajú dávne tradície. Napriek tomu je to zároveň mladá, moderná a iskrivá spoločnosť. Vie, ako venovať pozornosť najnovším novinkám a najinovatívnejším technológiám, aby vždy zaručil konečnému zákazníkovi to najlepšie..

Chcete mať produkt so svojou vlastnou značkou Vyplňte formulár a my vás budeme kontaktovať..

Kontaktný formulár

  Vaše meno (povinné)

  Váš mail (povinné)

  Predmet

  Správa (povinné)

  captcha