ZÁKAZKOVÁ VÝROBA

Naša značka VEGALM

Značka je poctou nášmu zakladateľovi. Zahŕňa skvelé módne doplnky vyrobené z najkvalitnejších a vzácnych materiálov. Sú obohatené o naše jedinečné vzory, ktoré vytvárajú skutočne elegantný štýl.

Značka sa presadila najmä novou kolekciou školských aktoviek s aplikáciou sieťotlačových farebných obrázkov a kolekciou módnych kožených kabeliek a aktoviek v bezkonkurenčných cenách. Základom bol kontakt na talianskych výrobcov materiálov, nakoľko Taliansko už v tej dobe diktovalo módne trendy pre celý svet a následne tam boli vyvíjané aj najprogresívnejšie technológie.

Logo pochádza z jej originálneho podpisu doplneného o lokáciu výroby LM skratka „Liptovský Mikuláš“, digitálne spracovaného.

VYROBENÉ NA SLOVENSKU

Výrobky z pravej kože na mieru

Výrobný program pokrýva kompletne manažersku oblasť, t.j. aktovky, spisovky, diáre, pilotné kufre, cestovný program, dokladovky, puzdra, peňaženky, reklamné predmety z kože a módne kabelky. Výrobky sú výhradne z luxusných materiálov. Používa sa pravá hovädzia a teľacia useň, exkluzívna – ručne tamponovaná useň, talianske a švajčiarske kovanie a podšívkové materiály.

Pre firemných zákazníkov prevedenie podľa vlastnej potreby, v cene výrobku je aj výroba a ražba firemného loga.

Kožené produkty na mieru

Jedným z našich poslaní je dať tvar a urobiť inšpiráciu dizajnérov hmatateľnou. U nás potrebujeme iba nápad, náčrt alebo počiatočný produkt, aby sme premenili váš budúci projekt na realitu.

Dokážeme vytvoriť vzory na mieru, poradiť s výberom kože, lemoviek, látok a techník výroby kožených produktov.

Celá výroba prebieha na SLOVENSKU

Výroba prebieha výhradne na Slovensku v meste Liptovský Mikuláš a zahŕňa celý svet koženého tovaru s použitím tých najlepších koží a najelegantnejších doplnkov, aby sme uspokojili potreby zákazníkov v luxusnom sektore aj pri tých najvýstrednejších požiadavkách.

Prepracovanosť a klasický štýl v kombinácii s funkčnosťou a pohodlím sú charakteristickými znakmi nášho spracovania. Tašky, peňaženky, spisovky, kufre a iné doplnky vyrobené z pravej z kože, ktorú dovážame z Talianska sú vysoko prispôsobiteľné položky, ktoré dodajú život presne vašim predstavám.

Remeselná kožená galantéria VegaLM

Umenie koženého tovaru a jeho výroby bolo kedysi na Slovensku rozšírenejšie ako je tomu teraz. Liptovský Mikuláš je nepochybne jedným z tých miest, kde toto umenie v minulosti obzvlášť prekvitalo. Kedysi boli mnohé z jeho najdôležitejších ulíc posiate vysoko kvalitnými ručne vyrábanými koženými výrobkami. Bohužiaľ, toto umenie sa v priebehu rokov postupne stratilo. 

Mnohé remeselné obchody zatvorili svoje brány. Mnohí sa rozhodli nasmerovať svoju prácu k iným brehom. Napriek tomu umenie koženého tovaru v Liptovskom Mikuláši žije ďalej , a to aj vďaka odvahe tých, ktorí sa rozhodli toto umenie obnoviť. Spoločnosť VegaLM to urobila a posunula ručne vyrábaný kožený tovar na novú úroveň.

Hodvábne šatky na mieru

Ženy nosili šatky v celej histórii kvôli pohodliu, rituálu a móde. Najmä hodvábne šatky sa stali ultimatívnym módnym doplnkom, vďaka svojmu ľahkému, luxusnému pocitu a bohatému, žiarivému vzhľadu farbeného hodvábu. Niet divu, že jemná hodvábna šatka je aj dnes nevyhnutnou súčasťou šatníka.

Každá hodvábna šatka značky VegaLM zo prírodného hodvábu rozpráva príbeh. Predstavujeme veľkorysú ukážku jedinečných príbehov v našom sortimente hodvábnych šatiek. Každý z nich bol exkluzívne navrhnutý s dôrazom na najmenšie detaily.

Aj vy sa môžete podeliť o svoj jedinečný príbeh s kvalitou, vkusom a prepracovanosťou šatky na mieru z pravého hodvábu . Kontaktujte nás  a získajte bezplatnú konzultáciu.

Ručne šitie

Naše krásne ručne rolované rolovanie a ručné prešívanie krajov ponúka najbezchybnejšie dokončovacie úpravy vašej šatky na mieru.

Rozmery na mieru

Hodvábne šály a šatky je možné ušiť na vami zvolené rozmery. Vo výbere rozmeru vám samozrejme pomôžeme.

Rozmanitosť hodvábu

Na výber máme rozsiahly sortiment hodvábu, Georgette, Satin, Velvet, Chiffon a mnohých ďalších.

Proces tlače na hodvábnu šatku

Akýkoľvek ručne kreslený alebo digitálny dizajn dokážeme premeniť na najkrajší hodvábny šál alebo šatku.

Všetky naše hodvábne šatky sú ručne vyrobené v našej dielni v Liptovskom Mikuláši na Slovensku. V závislosti od vašich požiadaviek na objednávku je možné šatky vytlačiť pomocou našej starodávnej tradičnej metódy sieťotlače.

Náš tím odborných dizajnérov a výrobných technikov zaisťuje, aby každá šatka bola vytlačená a dokončená podľa najvyšších možných štandardov.

Ručne šité hodvábne šatky

Vo firme nastavujeme štandardy neuveriteľne vysoko a sme hrdí na kvalitu našich hotových výrobkov.

Naše krásne ručne rolované rolovanie a ručné šitie lemu je perfektný spôsob, ako dokončiť šál alebo šatku a zaistiť bezchybný okraj, ktorý obstojí v teste času bez toho, aby sa trhal.

Všetky naše výrobky sú vyrobené z hodvábu najvyššej kvality a sú starostlivo navrhnuté podľa najvyšších štandardov kvality s množstvom dostupných možností lemovania.

Voľby šatkových tkanín

Kľúčom k vytvoreniu najkrajšej hodvábnej šatky je výber správnej látky. Aj keď môžeme tlačiť na akýkoľvek hodváb, existujú určité vlastnosti, ktoré by sme odporučili na dosiahnutie dokonalého rúška.

Ak váš dizajn vyžaduje tlač opačných farieb, výber ľahšej tkaniny s voľnou väzbou umožní preniknutiu väčšieho počtu farieb na obidve strany. Niektoré z našich najobľúbenejších možností tkanín na hodvábne šatky sú: Habotai ,Crepe de Chine, Georgette a Chiffon .

Nie ste si istí, akú tkaninu si vybrať? Stačí nám kontaktovať.

Tvorba vášho návrhu

Tu je niekoľko užitočných tipov na tvorbu vašich umeleckých diel:

  • Vytvárajte svoje návrhy v programe Adobe Photoshop s minimálnym rozlíšením 300 dpi
  • Zaistite, aby vaše návrhy nemali žiadne zrejmé spoločné čiary
  • Zvážte všetky okraje, ktoré chcete pridať, a zahrňte ich do svojich určených dimenzií
  • Počítajte s lemovaním okolo okrajov

Návrh dizajnu

Ešte nemáte dizajn? Môžeme pomôcť.

Môžeme pracovať s vami a vami zvoleným dizajnom/farebnou paletou, aby sme oživili vašu tvorbu.

Objednávka vašich hodvábnych šatiek

Vytvorenie objednávky nemôže byť jednoduchšie. Jednoducho nás kontaktujte pomocou kontaktného formulára a dajte nám vedieť, čo hľadáte. Člen nášho tímu vás bude kontaktovať, aby odpovedal na vaše otázky a potvrdil vašu objednávku.

Výroba hodvábnych šatiek a šálov

Sme výrobca hodvábnych šatiek, šálov a iných produktov z hodvábneho materiálu. Vyrábané na Slovensku v Liptovskom Mikuláši, malé množstvo pre jedinečný butik alebo obchod, propagačné šatky ako prezenty pre spoločnosti či masová výroba pre väčšiu spoločnosť.

Šatky vyrábame od začiatku do konca; navrhovanie umeleckých diel v digitálnej podobe, následna tlač na hodvábnu tkaninu, ručné lemovanie, ručné prešívanie, označovanie a balenie do individuálneho obalu.

Možnosť lacnejšieho strojového prešívania lemu šatiek. Vytvoríme pre vás akýkoľvek dizajn šatky , jedinečný vlastný vzor s použitím vášho loga a akékoľvek motív s toľkými farbami, koľkými budete potrebovať. Sme profesionáli v dizajne šatiek. Poplatok za návrh šatky sa navrhuje individuálne.

Cenové kalkulácie sa robia individuálne podľa použitia kože, času a náročnosti výrobku. V prípade záujmu o zákazková výrobu na mieru nás neváhajte kontaktovať pomocou nášho emailového formulára.

Kontaktujte nás