Vznik značky VegaLM

Firma vznikla v roku 1993 ako fyzická osoba, podnikajúca na základe registrácie v Živnostenskom registri. Prvotným predmetom podnikania bol veľkoobchod s koženou galantériou a s materiálmi na výrobu koženej galantérie. Od počiatku vytvárala vlastnú kolekciu, pričom výrobu zadávala do existujúcich výrobných podnikoch, ktoré v tom čase prechádzali do ťažkej situácie v dôsledku rozpadávajúcich sa centrálne riadených trhov a vzniku súkromnej siete maloobchodov.
Firma sa presadila najmä novou kolekciou školských aktoviek s aplikáciou sieťotlačových farebných obrázkov a kolekciou módnych kožených kabeliek a aktoviek v bezkonkurenčných cenách. Základom bol kontakt na talianskych výrobcov materiálov, nakoľko Taliansko už v tej dobe diktovalo módne trendy pre celý svet a následne tam boli vyvíjané aj najprogresívnejšie technológie.

Súčasnosť?

Spoločnosť VegaLM sa zaoberá vlastnou výrobou a následne predajom koženej galantérie. Len u nás nájdete najväčší výber luxusných kožených dámskych kabeliek, peňaženiek, tašiek, aktoviek, púzdier, dokladoviek, etují, kufrov atď. Ponúkame taktiež kožené doplnky, ako sú opasky, prívesky, kľúčenky z pravej talianskej kože.

Výroba výrobkov z pravého prírodného hodvábu. Spoločnosť rozširuje výrobný program o výrobu hodvábnych šatiek, šálov, vreckoviek, kraviat, spoločenských motýlikov a iných módnych doplnkov.

Čo ponúkame?

Výrobný program pokrýva kompletne manažersku oblasť, t.j. aktovky, spisovky, diáre, pilotné kufre, cestovný program, dokladovky, puzdra, peňaženky, reklamné predmety z kože a módne kabelky. Výrobky sú výhradne z luxusných materiálov. Používa sa pravá hovädzia a teľacia useň, exkluzívna – ručne tamponovaná useň, talianske a švajčiarske kovanie a podšívkové materiály. Pre firemných zákazníkov prevedenie podľa vlastnej potreby, v cene výrobku je aj výroba a ražba firemného loga. Naša spoločnosť rozšírila svoje služby a to aj v podobe internetových obchodov. Chcete nakupovať s prehľadom a v pohodlí? Neváhajte a navštívte naše e-shopy na stránkach:

 

Ručná maľba

Naša spoločnosť VegaLM sa už roky venuje tvorbe exkluzívnych a originálnych ručne maľovaných výrobkov. Táto práca plynie z našej fantázie a kvalitnej ručnej práce odborníkov, pri ktorej svojim zákazníkom vieme zaručiť len to najkrajšie a najoriginálnejšie, čo môžu dostať. V dnešnej dobe je trh presýtený množstvom nudných, neoriginálnych a opakujúcich sa darčekov, tzv. “gíčov”. My Vám ponúkame ručne maľované originálne šatky a šály a predovšetkým ručne maľované kožené výrobky, vyrobené s precíznosťou na profesionálnej úrovni, ktoré záujmu a potešia každého. Veď kto by odolal pútavým motívom, spojeným s kvalitným materiálom? V našom sortimente nájdete ručne maľované hodvábne šatky, šály a kravaty. Používa sa pravý prírodný hodváb. Motiváciou našej tvorby je radosť z kreatívnej práce a rozvíjanie zmyslu pre krásu.

Všetky výrobky sú výlučne ručne maľované liehovými farbami, ktoré vnikajú hlboko do kože, kde sa na kolagenových vláknach fixujú. To zabezpečuje ich farebnú stálosť, na druhej strane však predznačuje vysokú náročnosť takéhoto spracovania. Po uschnutí je povrch ošetrený priehľadným lakom, ktorý poskytuje ochranu proti oderu a premočeniu.

Prečo si zvoliť nás?

Naša firma pôsobí v oblasti výroby a predaja koženej galantérie od roku 1993. Jej hlavný výrobný program predstavujú aktovky, spisovky, diáre, kabelky, peňaženky, reklamné predmety, doplnkový sortiment pre firemnú sféru a promo-program. Spoločnosť ponúka svoje špeciálne služby medzi ktoré patrí aj oprava výrobkov a spracovanie ako také…Výrobky sú výhradne z luxusných materiálov – používa sa pravá koža, talianske kovanie a podšívkové materiály. Základným materiálom sú prírodné triesločinené úsne od renomovaných výrobcov z Toskánskej oblasti v Taliansku. Používame značkové švajčiarske kovanie, disponujeme vlastným vývojovým pracoviskom.

 

Čo vám vieme ponúknuť?

Naša spoločnosť vám ponúka realizáciu aj výrobu na zákazku podľa potreby a špecifikácie zákazníka. Pre zákazkovú výrobu, keďže ide o kompletné vypracovanie modelárskej, technickej a technologickej dokumentácie platia nasledovné pravidla:

  • Materiál používané zásadne len prírodne usne trieslo-činené, rep. Chromo-činené
  • Nový dizajn realizujeme s podmienkou výroby

Zákazkovú výrobu kožených výrobkov na mieru. Chceli by ste mať skutočne unikátny kožený výrobok, ktorý neponúka žiadna iná spoločnosť? Vytvoríme ho pre Vás!

Cenové kalkulácie sa robia individuálne podľa použitia kože, času a náročnosti výrobku. V prípade záujmu o zákazková výrobu na mieru nás neváhajte kontaktovať pomocou nášho kontaktného formulára.

 

Nachádzame sa priamo v Liptovskom Mikuláši, kde disponujeme vlastným vývojovým pracoviskom.  Máme ideálnu polohu na dodávky malých aj veľkých výrobných sérií. S vlastnou výrobnou dielňou sme schopní poskytnúť skladovanie a prepravu veľkých množstiev našich produktov. Sme plne vybavený pre všetky typy strojov, ktoré zaisťujú rýchle obrátky výrobnej kapacity.